Kõik pakkumised

ID: 3156209
Tehing: Müüa maatükk, maatulundusmaa, elamumaa
Krundi pind: 11653 m²
Hind: 25 000 EUR
EUR/m²: 2.15 EUR/m² 47801:008:0242

Info:

  Saaremaa, Muhu vald, Simiste, Kari, krunt 1,2 ha, rannajoone pikkus 33 m, teed heas seisukorras

Lisainfo:

 Müüa oma merepiiriga krunt Muhumaal Adjanina poolsaarel, Lõunaranna Jahisadama vahetusläheduses!

Kinnistul kasvamas männimets, merepoolsemas osas kadakad ja looduslik rannakarjamaa. Ehitusõigus läbi projekteerimistingimuste.

Kari kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused, mille alusel kinnistule võimalik ehitada elamu ja saun. Projekteeritavate viikatuste kalded 37-45 kraadi. Elamu katuseharja kõrgus maapinnast kuni 7,5m ning sauna katuseharja kõrgus maapinnast kuni 5m. Vee ja kanalisatsiooni varustamine lahendada lokaalsetena. WC ja majapidamise nn halli vee kanaliseerimiseks planeerida kogumismahuti. Projekteerimistingimused on hetkel aegunud, kuid need saab uuesti taodelda (kehtivad 5a)
Hetkel on sihtotstarve maatulundusmaa, väljastatud ehitusloaga muudetakse sihtotstarve elamumaaks.

Krunt jääb kohe Lõunaranna jahisadama vahetuslähedusse, seega merehuvilisitele suurepärane asukoht suvekodu rajamiseks Muhumaale! (2015.a kevadise Delfi rahvaküsitluse "Millises Eesti omavalitsuses on kõige mõnusam elada?" võitis ülekaalukalt Muhu vald!)

Liiva keskusesse 11km, kus on COOPi kauplus, Muhu Põhikool, lasteaed, noortekeskus, perearstikeskus, apteek, spordihall, hooldekodu, söögikohad. Liivalt on ka väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega. Kuivastu sadamasse 7km.

HELISTA ja tule osta kena krunt Muhumaale!

Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil ja üüril!
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk, 51912950