Kõik pakkumised

ID: 3154169
Tehing: Müüa korter, 3 tuba
Korruseid: 3
Korrus: 1
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1980
Seisukord: renoveeritud
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 60.5 m²
Hind: 45 000 EUR
EUR/m²: 743.80 EUR/m²

Info:

  Hiiumaa, Hiiumaa vald, Kärdla linn, Kooli 1, 3 tuba, 1/3, korteriomand, 60,5 m², kivimaja, ehitusaasta 1980, renoveeritud, keraamiline pliit, köök 9 m², uus torustik, dušš, põrandaküte, keskküte, rõdu 3 m², Internet, pakettaknad, köögimööbel, kombineeritud küte, toad eraldi, mööbli võimalus, turvauks, teed heas seisukorras, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, Läänemeri meri 800 m

Lisainfo:

 TULE, KOLI HIIUMAALE, TULE KOHE PÄRISEKS!
KUI OLED LÕPUKS OMETIGI ARU SAANUD, ET SINU ÕIGE KOHT ON HIIUMAAL, SIIS MEIL ON PAKKUDA SULLE KODU KÄRDLA SÜDAMES. HIIUMAA OOTAB SINU PERET.

Korter asub kõrgemat sorti esimesel korrusel, on heas korras ja soe.

Korterisse on paigaldatud soojustagastusega individuaalne sundventilatsiooni süsteem, mis tagab hea sisekliima igal aastaajal, seade on Enervent Piccolo.
Keskküttele on samuti paigaldatud kortersisene soojussõlm, termoregulaatoritega alumiinium radiaatorid, maksmine toimub siiski maja üldise kütte proportsionaalse jagamise järgi.
Esikus köögis ja vannitoas on 2-süsteemne vesipõrandaküte, mis on ühendatud keskküttega ja suveperioodil, kui keskkütet ei ole, siis toimib ta soovi ja vajaduse korral oma boileri baasil.
Sooja vee annab oma 100L elektriboiler, mis on paigutatud korteri all olevasse 8m2 keldriboksi, korteris on 3-faasiline elektrivõrk. Korterisisesed vee ja kanalisatsiooni torustikud on vahetatud.
Olemas on Telia valguskaabliga kiire interneti ühendus.
Esikus mahukas, peegel liugustega garderoobikapp.

Ülalpidamiskuludeks on maja renoveerimiskulud, 42€ kuus, selle maksmine lõppeb septembris 2023.a.
Muud majanduskulud on keskküte, mis selles majas on viidud suhteliselt madalale tasemele,
Viimase 12 kuu küttekulu oli kokku 683.- s.o. ~57.- / kuus. ja prügivedu.
Vesi ja elekter tasutakse mõõdikute järgi, vesi+kanalisatsioon m3 maksab Kärdlas 3.53.€ ja vesi on suurepärane, võrdväärset on raske leida.

Kõik kolm tuba on lõunasuunalised, elutoas parkett, teistes tubades vaipkatted.
Korteri välisukseks on tule ja helikindel uks.
Lisaks korteri magamistoa juures olevale rõdule on trepikojas korruste vahel naabritega koos kasutamiseks ka suur pesu kuivatamiseks sobiv rõdu.

Korteriühistu on tubli, renoveeritud on küttetorustik, paigaldatud termostaadid, vahetatud keldri aknad, soojustatud maja otsaseinad, kahe toru küttesüsteem annab võimaluse korterisiseseks soojuse reguleerimiseks, maja ümbrus on hoolitsetud ja kena ja vähetähtsad ei ole ka sõbralikud naabrid.

Suvemõnude rannas nautimiseks on Rannapaargu randa umbes 800 meetrit jalutada, samas on Kärdla lähiümbruses ja ümber kogu saare imelisi puhkepaiku küllaga.

Ärge unustage, et juba praamil olles hakkab kellaseier aeglasemalt liikuma, Hiiumaa on õige koht stressirohkest maailmast eemal rahulikku elutempot nautida.

Hinna sisse käib loomulikult ka kõik muu, mida Hiiu saarel Teile pakkuda on- olgu need siis lihtsalt huumorimeelsed hiidlased, või praamijärjekorrad, mererannad või metsatukad.

Helistage julgesti 7 päeva nädalas ja lepime aja kokku, et teie uus kodu üle vaadata.
Vajadusel nõustan ja aitan teid pangalaenu taotlemisel.
Soovi korral aga aitan ka teie olemasoleva kinnisvara müümisel.
ylle@adrem.ee

Kontakt:

 Ülle Reivart, 6484005, 56488619