Kõik pakkumised

ID: 3202055
Tehing: Müüa korter, 3 tuba
Korruseid: 5
Korrus: 5
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1979
Seisukord: vajab renoveerimist
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 66.9 m²
Hind: 15 999 EUR
EUR/m²: 239.15 EUR/m²

Info:

  Raplamaa, Kehtna vald, Kehtna, Kooli 15, 3 tuba, 5/5, korteriomand, 66,9 m², paneelmaja, ehitusaasta 1979, vajab renoveerimist, keraamiline pliit, köök 9 m², wc ja vannituba eraldi, boiler, keskküte, rõdu 3 m², parkimine tasuta, toad eraldi, panipaik, köögimööbel, trepikoda lukus

Lisainfo:

 Kehtna on roheline ja armas alevik Raplast 8 kilomeetri kaugusel.
Kehtna vallal on soodne ja keskne asend, hea teedevõrk kindlustab kiire ühenduse nii Tallinna, Türi, Pärnu kui ka Viljandi, Haapsalu ja Tartuga.
Valda läbivad Tallinn-Rapla-Türi maantee ja Rapla-Järvakandi-Pärnu maantee ning Tallinn-Pärnu raudtee, mis Lelles hargneb ka Viljandi suunda.
Korralik kergliiklustee võimaldab Raplasse kasvõi jalgrattaga tööl käia, samuti on hea pääseda Keava raudteejaamani, maad sinna pisut üle 2 km..
Aleviku südames asub mõisakompleks koos pargiga, kus asub ka Kehtna vallavalitsus.
Haridust pakuvad Kehtna Kutsehariduskeskus, pisematele Kehtna põhikool, olemas on lasteaed, raamatukogu, kaks perearsti ja apteek ning teenindusasutused.

Korter asub viiekorruselise maja viiendal korrusel, mõlemal pool maja on rõdud, neist üks lausa topeltsuuruses. Korter ise vajab remonti, planeering on hea, läbi maja ja avara esikuga, kõik toad on eraldi. Radiaatorid on vahetatud ja korter on kütteperioodil väga soe, paigaldatud on turvauks. Ka vaade üle tagapool oleva kolmekorruselise maja on avar ja päikeseline,

Majas on vahetatud trepikodade uksed metallist turvauste vastu. Renoveerimise käigus on maja üldkasutatavates ruumides vahetatud elektrisüsteem, juhtmed ja elektrikapid, samuti veetorustik ja uuendatud on ka katusekate.
Kommunaalkulud on jaotatud ühtlasemaks- suvel kui kütet ei ole makstakse rohkem remondifondi, talvel aga vähem.

Vahetuse võimalus väiksema korteri vastu!

Helistage julgesti ja vaatame koos Teie uue kodu üle. Vajadusel abistan pangalaenu taotlemisel, aitan hankida hindamisakti laenu tarbeks ja soovi korral abistan ka Teie olemasoleva kinnisvara müümisel
Kõik murekohad on selleks, et neid lahendada.
allan@adrem.ee

Kontakt:

 Allan Pajus, 56900411, 56900411