Kõik pakkumised

ID: 3097164
Tehing: Müüa maja, 4 magamistuba
Korruseid: 2
Tube: 5
Magamistube: 4
Ehitusaasta: 2017
Seisukord: uus
Valmidusaste: valmis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 156.7 m²
Krundi pind: 961 m²
Hind: 210 000 EUR
EUR/m²: 1 340.14 EUR/m² 71805:006:0018

Info:

  Harjumaa, Saku vald, Kasemetsa, Kellukese tee 12, 5 tuba, 2 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2017, elamispind 130,2 m², kogupind 156,7 m², krunt 961 m², saun, boiler, dušš, põrandaküte, lokaalne vesi, kanalisatsioon, terrass, tööstusvool, pakettaknad, parkett, kamin, kõrvalhoone, puurkaev, turvauks, naabrivalve, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, kivikatus

Lisainfo:

 Müüa väga hea KODU vaid 2km kaugusel Sakust, Kasemetsas! Elumaja on täielikult valmis 2018.a lõpuks, müüme ostja jaoks valmis maja koos kasutusloaga!

HOONESTUS
Krundile on ehitatud kaks maja, 2017.aastal 2-korruseline elamu ning aasta varem 1,5-kordne abihoone, mis on aastaringseks kasutamiseks ja kasutusel saun/külalistemajana. Krundi ääres kaks kuuri, üks küttepuude, teine tööriistade jaoks, mõlemad ca 8m2.

ELUMAJA
Planeering on hästi läbimõeldud ja kogu majas on mõnusalt ruumi. Elumaja suletud netopind on 103,5 m² (see on juriidiline pind, arvestatuna 1,6m pealt viilualuses osas, reaalselt on põrandapinda rohkem). Esimesel korrusel on ca 2/3 köök-elutoa päralt, köök on väikese seinaga eraldatud aga mõnusalt suur, et ka söögilaud mahub sinna ilusasti ära. Elutoast võimalus pääseda hoovi avanevale terrassile. Elutoas korstnajalg kamina paigalduseks (hetkel ajutine plekk-kamin). Trepp teisele korrusele läheb nurgast, seega ei võta kasulikust pinnast tarbetut ruumi. Avar esikuosa, kus on järjest panipaik, tehno- ja kütteruum, kuhu mahub samuti asju hoiustama, wc ning 1 magamistuba.
Teisel korrusel trepihall, 3 katuseaknaga magamistuba ja vannituba koos wc-ga.
Elumaja siseviimistlus on tehtud 2018.a viimastel kuudel.

KASUTATUD MATERJALID
Plaatvundament - soojustuse paksus 250 mm, betooni paksus 150 mm.
Seinad - AEROC 375 ECOTERM PLUSS (soojustus vastavalt lahendus käigule 70-100mm)
Välisviimistlus - Puit, krohv, looduskivi.
Vahelagi - 50x200 pruss (tugevtatud), soojustus 200mm, laudis 22x100mm, OSB 22mm.
Katus - 50x200 pruss, katusekangas Divorol S2, katusekivi, soojustuse paksus kaldharjal 250mm, lae peal 500mm kivivill. Kõik laed/kaldlaed topeltkips, omavael kokku liimitud.
Aknad - 3-kordsed selektiivklaasidega plastikpakettaknad.
Elumaja köögi, esiku, panipaiga, tehnoruumi ja wc põrandad on plaaditud, ülejäänud osas tamme parkettpõrandad. II korruse vannituba on plaaditud, hinna sees ka san.tehnika, mis on paigaldamisel.. Valmis on ka kogu maja elekteri-, valve- ja ADSL-kaabeldustööd. Automaatne tulekahju häiresüsteem.
Nii elumaja kui saunamaja tuulekasti räästasse paigaldatud LED valgustid.
Paigaldatud vihmaveerennid ja vihmaveetorud.

KÜTE
Elumaja küttelahendus on lahendatud kvaliteetse ja säästliku Atlantic õhk-vesi soojuspumbaga. Maja esimesele korrusel on vesipõrandaküte, teisele korrusele radiaatorküte. Küttesüsteem paigaldatud ja töötab. Elumaja tarbesoe vesi on läbi õhk-vesi kütteseadme.

SAUNAMAJA
Maja on valmis tehtud ja võimalus kasutada aastaringselt. Saunamaja suletud netopind on 26,7m2 ( + katusealune osa, mis enamuses ei kvalifitseeru juriidilise pinnana, on alla 1,6m kõrge). Esimesel korrusel on avar sauna eesruum kööginurgaga, wc ja suur dušširuum kahe duššiga. Kirsiks tordil on suur ja mõnus leiliruum, kus kütmine on loomulikult puuküttekerisega. Katusealune on kavalalt ära lahendatud kas magamistoaks või väikseks kabinetiks, sinna pääsemiseks tuleb laest alla tõmmata kokkuklapitav 3-osaline pööningu treppredel.
Saunamaja on samuti korralikul soojustatud plaatvundamendil, seinad on immutatud puitkarkassist ning soojustatud 150mm kivivillaga, fassaad kivikiud plaadiga. Katusekatteks kivi. Saunast tulles on hea istuda saunaesisele terrassile.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriliitumine 3x16A. Oma puurkaev (35m). Kanalisatsioon kogumismahutisse, 8m3. Hoonestuse ümber drenaaž, mis on juhitud krundi piiril olevasse kraavi.

ASUKOHT
Kinnine Kellukese asumi piirkond Kasemetsas, kuhu võõrad ei saa. Sissesõidu ees on väravad, mille saab helistades lahti, kui helistaja nr on vastavas süsteemis. Asumis korralik laste mänguväljak ja võrkpalliplats.
Toredad ja sõbralikud naabrid.
Vaid 2km kaugusel Sakust, kus on ju kõik vajalik olemas! Bussipeatuseni 700m.

HELISTA JA TULE TUTVUMA!
See maja on ehitatud endale, mitte müügiks! Müügipõhjuseks on kolimine teise linna.
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk, 6484005, 51912950