Kõik pakkumised

ID: 3156922
Tehing: Müüa maatükk, elamumaa
Krundi pind: 1200 m²
Hind: 99 500 EUR
EUR/m²: 82.92 EUR/m² 72701:005:2930

Info:

  Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Veskimöldre, Põdrasambla 7, krunt 1 200 m², detailplaneering tehtud, vesi, elekter, ühistransport, kanalisatsioon, teed heas seisukorras, mets lähedal, ümbruses eramud, kaugus Tallinnast 1 km

Lisainfo:

 Müüdav eramu krunt asub Laagri ja Nõmme piirialal, hea infrastruktuuriga ning elukohana hinnatud Veskimöldre elamupiirkonnas.

Tegelik haldusüksusejärgne aadress on Saue vald ja Laagri, reaalselt aga on Nõmme ja Laagri vaheline piir märkamatu, seega lisasin pakkumise siia selleks, et ka Nõmmele kinnistute otsijad seda märgata saaksid.

Kinnistu paikneb vähese liiklusega ja rohelusega ümbritsetud tupiktänava ääres, olles privaatseks ja väga turvaliseks elukeskkonnaks, seda eelkõige lastega peredele. Tillukese tupiktänava ühel poolel on vaid viis peret, ülejäänud neli maja on valmis ja see eelviimane kinnistu ootab oma pererahvast, kes maja püsti paneks. Teisel pool teed elamuid ei ole.

Olemas on kinnitatud elamu projekt ja ehitusluba, mis vajab küll pikendamist, kinnistu kõrval on ca 300m2 suurune reservmaa.

Liitumislepinguid tehtud ei ole, elekter saadaval ampritasuga, vee ja kanalisatsiooni osas on krundile Euroopa Ühtekuuluvusfondi ja Saue valla ühisrahastuse projekti raames väljaehitatud VK liitumispunktid vastavalt veevarustuseks maakraan MK-443 ja kanalisatsiooni liitumiskaev KK-443.
Eraldi mingit liitumistasu ei ole kehtestatud,
Kinnistu uus omanik esitab liitumiseks AS Kovek-ile avaldus-taotluse sooviga liituda ja seejärel
väljastatakse VK tehnilised tingimused, millede alusel projekteeritakse ja ehitatakse kinnistuomaniku
kulul välja kinnistupealsed VK võrgud kuni liitumispunktideni.

Laagri alevikus asuvad kauplused, teenindusasutused, arstiabi, tennisekeskus, põhikool, spordikeskus ujula ja jõusaaliga, lasteaed.
2018 aastaks on planeeritud tervisekeskuse valmimine.

Lähim lasteaed
~ 1000m Laagri Lasteaed
~ 1040m Tallinna Lasteaed Kaseke
~ 1340m Kindergarten "Tulevik"
Lähim kool
~ 1500m Laagri Kool
Lähim peatus
~ 330m Laaniku
~ 490m Tuulemurru
~ 650m Turbasambla

Helistage julgesti 7 päeva nädalas ja tehke oma ettepanekud. Vajadusel aitan teid teie olemasoleva kinnisvara müümisel, pangalaenu taotlemisel, samuti aitan organiseerida tagatisvara hindamise.
ylle@adrem.ee

Kontakt:

 Ülle Reivart, 6484005, 56488619