Kõik pakkumised

ID: 3258889
Tehing: Müüa maatükk, elamumaa
Krundi pind: 19918 m²
Hind: 30 000 EUR
EUR/m²: 1.51 EUR/m² 36803:001:1820

Info:

  Hiiumaa, Hiiumaa vald, Vaemla, Saarekodu, krunt 2,0 ha, ühistransport

Lisainfo:

 Hiiumaad on Paradiisisaareks kutsutud ja seda põhjusega, pole paremat kohta elamiseks või suvitamiseks ja oma akude laadimiseks, toredad inimesed, rahulik elutempo ja ilus loodus. Kassari omakorda on Hiiumaa tõmbenumber, et aga sealsetest mõnudest ja üritustest osa saada, siis Vaemla on strateegiliselt väga hea asukohaga.
Kui kinnistu huvi pakub ja ma kohe kõnele ei vasta, siis helistan teile tagasi esimesel võimalusel, samuti vastan kindlasti päeva jooksul ka meilile.
Kaalume kindlasti kõiki pakkumisi.

Müüa on mõnusat privaatsust pakkuv maatükk Heltermaa sadamast 15 minutilise autosõidu kaugusel, otse Vaemla bussipeatuse taga. Maantee poolne serv on parasjagu võsastunud, et teid maantee müra ja uudishimulike pilkude eest kaitsta. Tagumises osas on piisavalt platsi maja ja abihoonete püsti panekuks. Asfalttee möödub kinnistust, bussiga saab vajadusel otse pealinna ja ka sealt tagasi.
Küttepuude pärast ei ole vaja muretseda, neid jätkub oma kinnistul aastateks.
Täpset asukohta, kuju ja asendit näete klikkides katastrinumbrile.

Vesi ja kanalisatsioon tuleb lahendada lokaalselt, elektrivarustuse võimalused on täpsustamisel, päikesepaneelide jaoks on samuti soovi korral piisavalt ruumi.
Optiline kaabel, mis kinnistust möödub, peaks tulevikus kiiret inernetti pakkuma.

Helistage julgesti 7 päeva nädalas ja vaatame koos teie uue kodukoha üle.
Oodatud on ka kõik mõistlikud ettepanekud.

Vajadusel aitan ja nõustan teid, jagan teiega oma 20-aastase kogemuse jooksul kogunenud teadmisi, seda tehingu vormistamisel, pangalaenu taotlemisel, samuti soovi korral ka teie olemasoleva kinnisvara müümisel.
ylle@adrem.ee

Kontakt:

 Ülle Reivart, 56488619