Kõik pakkumised

ID: 2914377
Tehing: Müüa maatükk, elamumaa
Krundi pind: 11884 m²
Hind: 25 000 EUR
EUR/m²: 2.10 EUR/m² 47801:008:0646

Info:

  Saaremaa, Muhu vald, Rässa, Lõo kinnistu, krunt 1,2 ha, meri 300 m, mets lähedal, teed heas seisukorras

Lisainfo:

 Üks parimatest kruntidest Muhu saarel! Meri, mets ja päike on selle kinnistu märksõnad! Midagi Teile, Kalamehed!

2017 aastal valminud hubane ja valgusküllane palkait asetseb mönusalt privaatsel kinnistul. Palkaida teisel korrusel on kaks magamislavatsit, aida ees 17m2 suurune terrass. Väljastatud projekteerimistingimuste järgi on võimalik planeerida elamu, katuse harja kõrgus maapinnast kuni 7,5m. Ehitise arhitektuur ja kasutatavad materjalid võiksid lähtuda Muhu iseloomulikust miljööväärtuslikust ilmest. Vesi lahendada oma puurkaevu rajamisega, kanalisatsioon lokaalse mahuti paigaldamisega.

Kinnistul kasvavad valdavalt kadakad, kased ja männid. Oma metsast saab igal sügisel rikkaliku seenesaagi. Selles hinnatud piirkonnas on tore suvitada, lihtsalt olla või jalutada randa ja hoida varbad vees. Kinnistul on looklemas ca 140m pikkuses kiviaeda.

Aastaringselt väga hea juurdepääs ja turvaline, naabruses asub paadisadam. Juurdepääsu kinnistule tagab notariaalne teeservituut. Kuivastu sadamast ca 5km, Liiva keskus ca 12km, kus on Coopi kauplus, Muhu Põhikool, lasteaed, noorte keskus, perearstikeskus, apteek, spordihall, hooldekodu, mitmed söögikohad ja palju muud põnevat. Liivalt on väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega.

Kui otsid privaatsust, ilusat loodust, merelähedust, siis helista ja tule osta see kaunis kinnistu saarele! Ja muidugi vastavalt hooajale väga head kalal ja jahil käimise võimalused.

Tulge vaatama ja tehke oma ettepanekud juba täna.

(2015.a kevadise Delfi rahvaküsitluse "Millises Eesti omavalitsuses on kõige mõnusam elada?" võitis ülekaalukalt Muhu vald!)

Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil.
allan@adrem.ee

Kontakt:

 Allan Pajus, 56900411, 56900411