Kõik pakkumised

ID: 3228727
Tehing: Müüa korter, 2 tuba
Korruseid: 3
Korrus: 3
Tube: 2
Seisukord: vajab renoveerimist
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 60.7 m²
Hind: 97 000 EUR
EUR/m²: 1 598.02 EUR/m²

Info:

  Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Lõime 13, 2 tuba, 3/3, korteriomand, 60,7 m², kivimaja, vajab renoveerimist, keskküte, rõdu 2 m², pakettaknad, rõdu kinnine, kõrged laed, turvauks, trepikoda lukus

Lisainfo:

 Müüa 2-toaline korter Põhja-Tallinnas, aadressil Lõime 13.

PEAMISED PÕHJUSED, MIKS OSTA
- Stalini-aegne kõrgete lagede ja paksude kiviseintega maja
- Avar ja valgusküllane planeering
- Lodža
- Uus küttesüsteem, soe korter
- Stroomi ranna läheduses

PLANEERING
Korterisse sisenedes on esik, millest paremal asub elutuba väljapääsuga lodžale. Esikust otse paikneb san.ruum, millel on maha võetud seinad (kergseinad) ja tehtud ettevalmistus rekonstrueerimiseks. Otse edasi asub köök ja paremale jääb magamistuba, mis on nurgapealne ja kahe aknaga.

MATERJALID / TEHNILINE POOL
Korter on remondiks ettevalmistatud, ostetud kipsplaadid, metallkarkass, san.ruumi torustik ja OSB plaadid, mis saab korteri soetamisel kaasa. Magamistoas on vahetatud elektrijuhtmestik, põrandal on laminaatparkett ja seinad tapeeditud. Kogu korteris paigaldatud uued plastikpakettaknad ja korralik tugev turvauks.

MAJA
Majale on väljastatud energiamärgis D (10.04.2010). KÜ tehtud tööd: Majal on renoveeritud katus. Parkimine on maja ees vabal kohal.

HINNA SEES
Uus wc-pott, gaasiboiler, trapp, viimistlusmaterjal (kipsplaat, metallkarkass, OSB plaadid), sanitaartehniline torustik. (kõik need elemendid vajavad paigaldamist)

ASUKOHT
Maja lähedal asub Tallinna Vaba Waldorfkool ja Lasteaed Naeratus. Maja kõrval asub ühistranspordi peatus ja Elikar OÜ toidupood. Lähiümbruses asuvad veel Grossi Toidukaubad, Stroomikeskus ja Tööstuse Rimi super.

Kaalume ja vaatame üle kõik tõsised hinnapakkumised!

HELISTA ja tule ja tutvuma! Korter vabastatakse nädalaga peale tehingut!
juri@adrem.ee

Kontakt:

 Juri Abrosimov, +37258486077