Kõik pakkumised

ID: 3256759
Tehing: Müüa korter, 2 tuba
Korruseid: 3
Korrus: 2
Tube: 2
Ehitusaasta: 1913
Seisukord: $$cond_good_condition$$
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 40.7 m²
Hind: 85 000 EUR
EUR/m²: 2 088.45 EUR/m²

Info:

  Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sitsi, Sitsi 1, 2 tuba, 2/3, korteriomand, 40,7 m², kivimaja, ehitusaasta 1913, heas korras, elektripliit, dušš, boiler, uus torustik, ahjuküte, külmik, parkimine tasuta, kinnine hoov, köögimööbel, panipaik, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, turvauks, trepikoda lukus

Lisainfo:

 Broneeritud
Müügile on tulnud eriline pakkumine endise Balti Puuvillavabriku koolihoones, Juugendstiilis 1913.aastal ehitatud majas.

KORTER
2-toaline korter köögi ja dušširuum-wc-ga. Korteril on 4m kõrgused laed. Suured aknapinnad.
Korterisse sisenedes on kõigepealt köök, sealt edasi elutuba, magamistuba ja dušširuum-wc.
Tänu kõrgetele lagedele on korteris tehtud nii kööki kui tubadesse laealused platvormid, mille kõrgus on 1,45m. Köögi ja ja dušširuumi pealne osa on kasutusel asjade hoidmiseks ja panipaigana, elutoa ja magamistoa osas olevad pinnad on kasutuses laste magamistoana.
Korteri juriidiline pind on 40,7m², kui arvestada juurde loodud tasapinnad, siis köögi osas on see 15m², elutoas 8,9m² ja magamistoas 6,7m², ehk lisapinda on kokku 30,6m².

MATERJALID / TEHNILINE POOL
Tubade aknad on vahetatud, vastavalt nõuetele (kaheraamilised puitaknad, mille välimisel raamil on 1-kordne klaas ja seespool pakett. Köögi aken on originaal, vahetamata, 2-raamiline. Korteri välisuks on metallturvauks, seesmine originaal puituks.
Köögi põrand plaaditud, tubades laminaatparkett.
Vannituba plaaditud ja el.põrandaküttega.
Vahetatud korteri elektrisüsteem ja torustik.
Paigaldatud korterisisene soojustagastusega sundventilatsioon, kooskõlastatud KÜ-ga.
Korteri kütmine soojustsalvestava kiviahjuga (ehitatud 2011.a).
Soe vesi el.boilergiga (125 liitrit).

HINNA SEES
Köögikapid koos söögilaua ja taburettidega, elektripliit, külmik, kubu. Esiku riiul. Elutoa diivan ja raamaturiiulid. Puukuuris olev küttepuudevaru, millest jaguks enam-vähem kogu järgnevaks kütteperioodiks.

PANIPAIK / PARKIMINE
Võimalus kasutada keldrit asjade hoidmiseks, lisaks on hoovis eraldi puukuur, kus saab küttematerjali hoida. Parkimine kinnises hoovis vabadel kohtadel, piisavalt suur sisehoov, kohti jagub.

KÕRVALKULUD
Läbi aasta keskmiselt 100 eur + oma tarbimise järgne elekter ja vesi. Korteris elab 4-liikmeline pere, kelle vee ja elektritarbimisega on arved 145-170 eur.

KORTERIÜHISTU
KÜ on renoveerinud maja korstnapitsid, kinnistu piirile on püstitatud piirdeaed, mis tagab kinnise sisehoovi. Renoveeritud on maja sokliosa. KÜ tegeleb hetkel maja katuse ja fassaadi restaureerimisprojektiga. Kavas on ka renoveerida kuurid ning ehitada prügimaja, kuid esikohal on katus ja fassaad. KÜ-l ei ole hetkel laenu.

MAJA AJALUGU
1913. aastal ehitatud koolihoone asub Balti Puuvillavabriku ("Balti Manufaktuur") ajaloolise tehase asula territooriumil. Hoone ehitati endise töölisbarakis paiknenud koolimaja asemele. Ehitusprojekti autoriks oli Jacques Rosenbaum (1878-1944). Algselt sisaldas see kaheksa korterit ametnikele, II korrusel kolm klassiruumi, väike saal ja õpetajate tuba ning I korrusel tarbijate ühisuse ruumid (pagar, pood). 1925-1927. aastal kasutati I korruse ruume ambulantsina.

ASUKOHT
Sitsi ja Kopli tn nurgal, maja on ümbritsetud suurte põlispuudega. Hoovi osa piiratud aiaga. Üle tee on Tööstuse tn RImi, ca 400m Maxima kauplus. Karjamaa Põhikool vaid 200m kaugusel. Maja kõrval nii Sitsi bussi- kui ka trammipeatus. Telliskivi Loomelinnakusse 2km.

HELISTA ja tule tutvuma põneva koduga!
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk, 51912950