Kõik pakkumised

ID: 3256853
Tehing: Müüa majaosa, 2 magamistuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 1895
Seisukord: keskmine
Omandivorm: kaasomand
Üldpind: 59.5 m²
Krundi pind: 610 m²
Hind: 49 000 EUR
EUR/m²: 823.53 EUR/m² 62502:003:1000

Info:

  Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Ülejõe, Vana-Sauga 6, 3 tuba, 2 korrust, kaasomand, palkmaja, keskmises seisukorras, ehitusaasta 1895, kogupind 59,5 m², krunt 609,5 m², puupliit, dušš, saun, boiler, ahjuküte, külmik, kanalisatsioon, garaaž, köögimööbel, kõrvalhoone, tsentraalne vesi, elekter, tööstusvool, mööbli võimalus, kaev, aiaga ümbritsetud, naabrivalve, jõgi 250 m

Lisainfo:

 Broneeritud!
Müüa mõnusalt rohelise hooviga paarismaja osa Pärnu linnas, 250m jalutuskäigu kaugusel jõest.

OMANDIVORM
Müüme 1/2 suurust kaasomandiosa hoonestatud kinnistust. Kaasomanike vahel on sõlmitud notariaalne kaasomandi valdamise ja kasutamise korra kokkulepe, 26.04.2007.aastal, kantud kinnistusraamatusse. Vana-Sauga 6 krundi suurus on 1219 m², ning kummagi kaasomaniku ainukasutuses kasutuskorra järgselt 609,5m².

MÜÜGIOBJEKT
Müüja ainukasutses ja müügiobjektiks on elumaja I korrusel olev eluruum, mille koosseisus on köök, elutuba ja 2 magamistuba, wc ja dušširuum koos. Väike esikuosa, kust läheb trepp teisele korrusele. Pööning on väljaehitamata, võimalus laieneda eluruumi kohale jäävale pööninguosale. Müüja ainukasutuses on saunahoone, mille koosseisus on ka garaaž ja kuur. Lisaks kuulub müüja kasutusse osa saunamaja taga olevast kuurihoonest.

ELURUUM
Esikusse sisenedes on paremat kätt wc koos dušširuumiga, vasakut kätt uks kööki ning esiku lõpust võimalus pääseda otse ka ühte magamistuppa ning pööningule.
Köögis on puupliit soojamüüriga ning köögi all väike kelder.
Elutuba on läbikäidav. Elutoa ja tagumise magamistoa vahel korralik soojustsalvestav ahi.
Eluruumi välisseinad soojustatud seestpoolt. 2- raamilised puitaknad. Tubade põrandatel laminaatparkett. Seinad tapeeditud. Küttekolded on töökorras ja toimivad. Vahetatud korstnapits. Tegemist on rõhtpalkmajaga, ehitisregistri järgselt 1895.aastast.

SAUNAMAJA
Ehitusaluse pinnaga 104m², suletud netopinnaga 66,7m². Hoone koosneb garaažist, sauna leili-, pesu - ja eesruumist ning kuur/panipaigast. Saunas puuküttega keris. Saun on toimiv, aga vajaks värskendust. Saunamajal uus plekk-katus. Korstnapits vahetatud.
Telliskivimaja.

KUUR
Renoveerimist vajav hoone, ehitusaluse pinnaga 111m², osa hoonest kuulub kasutuskorra järgselt II kaasomanikule.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriliitumine 3x25A. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon (ühendatud nii elumaja kui saunamajaga). Hoovis ka vana salvkaev. Elumajas soe vesi el.boileriga. Saunamaja on soojaveeboiler ühendatud kerisega. Võimalik kütta ka eraldi soojaveekatelt.

HINNA SEES
Soovi korral võimalik saada hinna sisse enamus eluruumis olevast mööblist ja tehnikast.

ASUKOHT
Mõnusalt vaikne kodu Pärnu linnas, kui otsid kodu oma aia ja kõrvalhoonetega!
Bussibeatuseni (Jaani) vaid 250m. Lähimad toidupoed (Vana Pärnu Meie Toidukaubad või Ülejõe Rimi) 800m kaugusel. Kesklinna 2km.

HELISTA ja tule tutvuma! KIIRE VABASTAMINE!
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk, 51912950